Electrolux KVLBE08WX

(0)

Kód: 090235

Výrobca:

Typ rúry :  zabudovateľná kompaktná
Systém tepelnej úpravy : 
integrovaný mikrovlnný
Funkcie rúry : 
gril, mikrovlny
Objem rúry (L) : 
43
Gril :  
Áno

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

869,00 € s DPH

724,17 € bez DPH

Kompaktná vstavaná rúra, 800 CombiQuick®, Systém tepelnej úpravy: Mikrovlny/multifunkčné, Vnútorný objem (l): 43, Celkový elektrický príkon (W): 3000, Výkon mikrovlnky: 1000 W, Funkcie pečenia: spodný ohrev, ventilátor + svetlo, gril + spodný ohrev, gril + spodný ohrev + ventilátor, gril + ventilátor, gril + vrchný ohrev, mikrovlny, kruhové teleso + spodný ohrev + ventilátor, kruhové teleso + ventilátor, vrchný ohrev, vrchný a spodný ohrev, Funkcia rýchleho vyhriatia rúry ,Automatický návrh teploty Automatické hmotnostné programy, Pamäť pre často používané nastavenie rúry, Funkcia bezpečnosť detí: Detský zámok chráni pred náhodným spustením spotrebiča. Hlučnosť (db(A)): 53, Vybavenie rúry - rošty: 1 drôtená chrómovaná mriežka Vybavenie rúry - plechy: 1 smaltovaný plech na pečenie , Rozmery pre zabudovanie VxŠxH (mm): 450x560x550 , Rozmery VxŠxH (mm): 455x595x567

Dvakrát rýchlejšia ako štandardná rúra.
CombiQuick® Vám umožní pripraviť jedlo dvakrát rýchlejšie ako štandardná rúra. Všetko bez narušenia príchute. Vďaka kombinácii bežných funkcií rúry s vlastnosťami grilu a mikrovlnnej rúry môžete podávať chutné jedlá bez ohľadu na to, koľko času máte.

komp1

Smart pohodlie.
Zažite skutočnú pomoc pri varení s funkciou ConnectedCooking. Na diaľku nastavte a zmeňte čas a teplotu rúry. Užívajte si pohodlie ovládania priebehu varenia dokonca aj mimo kuchyne.

komp2

Žiadne dlhé čakanie.
Funkcia rýchleho ohrevu sa stará o to, aby rúra bola pripravená vtedy, keď Vám to vyhovuje. S kratším časom predohrevu v porovnaní s tradičným ohrevom môžete premeniť voľné chvíle na zapamätateľnejšie pokrmy.

komp3

Intuitívny a praktický displej.
Rúra s dotykovým displejom TFT umožňuje jednoducho nastaviť teplotu a čas, či už pečiete muffiny alebo lososa. K dispozícii máte potrebnú technológiu a pomocníka pri príprave chutných jedál, ktoré milujete.

komp4

Dokonalé pečenie.
Inovatívny systém rozháňa horúci vzduch rovnomerne po celej rúre. Vnútro rúry sa tak zohreje rýchlejšie, čím sa šetrí čas aj elektrická energia. Okrem toho jedlo v rúre už netreba obracať.

komp5

Technické parametre

Farba Čierna/Nerez
Parné programy Nie
Displej Ano
Typ rúry Rúra s integrovanou mikrovlnkou
Vnútorný objem rúry L 43
Multifunkčná Ano
Pravý horúci vzduch Nie
Gril Ano
Teplotná sonda Nie
Napätie ( V ) 230
Typ čistenia Žiadny
Teleskopický výsuv Nie
Ukazovateľ zvyškového tepla Ano
Výkon mikrovĺn ( W ) 1000
Ovládanie Elektronické dotykové
Vnútorný povrch Smalt
Počet roštov 1
Časovač Áno
Rozmery V x Š x H (mm) 455x595x567
Rozmery pre zabudovanie V x Š x H (mm) 450x560x550
Hmotnosť ( kg ) 39,5
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu