Beko DIS 28120

(0)

Kód: 086755

Výrobca:

Typ : zabudovateľná
Šírka : 45 cm
Energetická trieda : E
Kapacita umývačky (súprav) : 11
Počet programov : 9
10 rokov záruka na invertor motor

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

419,00 € s DPH

349,17 € bez DPH

419,00 € za ks

Zabudovateľná umývačka riadu so šírkou 45 cm,  Hlučnosť (dB): 46, Ionizér: Nie ,Odložený štart: 0,5-24 hod, Počet programov: 9 ,Počet sád riadu: 11, Počet teplôt: 6 ,Príborová zásuvka: Áno, Aquastop: Áno, Automatické otvorenie dverí: Nie,Funkcia extra sušenie, Steam Gloss: Nie ,Funkcia tablety All in One: automaticky ,GlassCare systém: mechanický, 8+1 programov: Auto program, Predumytie, Glass Care 40, Mini 30, Eco 50, Quick & Shine, Intensive 70, AquaFlex+ Inner Clean na čistenie umývčky, Doplnkové funkcie: Polovičná náplň, Fast+, Extra oplach, AquaIntense® rameno, AquaStop hadica / Watersafe+, Fast+ funkcia, InnerClean program ,Kôš Acrobat ,Signalizácia chodu na podlahu ,ProSmart™ invertorový motor ,Quick&Clean™ / Quick&Shine™ ,Príborová priehradka,Rozmery : 820 x 600 x 550

10 rokov záruka na Invertor motor

Príborová zásuvka.
Zásuvka pre príbor poskytuje dostatok priestoru pre rozloženie príborov a drobného riadu a je vybavená aj vlastným sprchovaním. Vďaka priehradke môžete odložiť kôš na príbory zo spodného koša a získate tak ďalšie miesto pre Váš riad.

pribor

Špeciálne rameno s tryskami.
AquaIntense® je súčasťou spodného umývacieho ramena. Je vybavené ďalšími tryskami, s vyšším tlakom vody. Vďaka nim dokáže dobre odstrániť aj pripečené zvyšky v pekáči a zaschnuté jedlo na stenách hrnca bez predumývania,a bez Vašej námahy.

aqua

Invertorový kompresor.
ProSmart ™ invertorový kompresor je čerešničkou na torte tejto umývačky. Oproti klasickému motoru má tichší chod, spotrebuje menej elektriny a jeho dlhá životnosť zaručuje spoľahlivé fungovanie umývačky po niekoľko rokov.

invertor

Quick&Clean™ / Quick&Shine™.
Perfektný program umývačky Beko dokáže umyť a usušiť plnú kapacitu umývačky len za 58 minút. Nemusíte robiť žiadne kompromisy medzi množstvom špinavého riadu a dĺžkou umývania. Program umýva horúcou vodou a aj suší, takže je riad pripravený na používanie rýchlejšie ako ste zvyknutí.

cas

Flexibilný kôš .
Upravte výšku horného koša pohodlne. Kôš Acrobat je možné nastaviť do troch rôznych výšok aj vo chvíli, keď je naplnený riadom. Pomocou stlačení klapky na každej strane uvoľníte aretáciu koša a môžete ho posunúť hore a dole.

kose

Jednoduchá údržba.
Špeciálny program prispôsobený pre čistenie umývačky odstráni všetky nečistoty a jeho pravidelné používanie predĺži životnosť umývačky. 

cistenie

Vždy budete informovaní.
LED signalizácia chodu na podlahu Vám elegantne ukáže, kedy umývačku neotvárať, a pritom neruší jednotný vzhľad kuchynskej linky.

luc

Technické parametre

Energetická trieda E
Typ umývačky Zabudovateľná
Kategória umývačky 45 cm
Kapacita umývačky (súprav) 11
Spotreba energie ( kWh/100cyklov ) 81
Spotreba vody ( L/cyklus ) 8,7
Príborová zásuvka Nie
Hlučnosť ( dBA ) 46
Ovládanie Integrované v dvierkach
Technológia sušenia Statické
Počet programov umývania 9
Studené predumývanie Áno
Príborový košík Áno
Kontrola úniku vody Áno
Svetelný lúč Áno
Rozmery V x Š x H (mm) 820 x 450 x 550
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Súvisiace produkty

Produkty ktoré sa hodia k tomuto