Beko DIN 28430

(0)

Kód: 083982

Výrobca:

Typ : zabudovateľná
Šírka : 60 cm
Energetická trieda : D
Kapacity umývačky (súprav) : 14
Počet programov : 8
Ovládací panel : integrovaný
10 rokov záruka na invertor motor

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

449,00 € s DPH

374,17 € bez DPH

449,00 € za ks

Zabudovateľná umývačka riadu so šírkou 60 cm, Energ. trieda: D, Hlučnosť (dB): 44 ,Ionizér: Nie ,Odložený štart: 0,5-24 hod ,Počet programov: 8, Počet sád riadu: 14 ,Počet teplôt: 6 ,Príborová zásuvka: Áno, Aquastop: Áno ,Automatické otvorenie dverí: Nie,Funkcia extra sušenie, Steam Gloss: Áno ,Funkcia tablety All in One: automaticky ,GlassCare systém: mechanický, Sušenie: Uzavrený systém sušenia Efficient Drying System ,Vnútorné osvetlenie: Nie, Výškovo nastaviteľný horný kôš: Kôš Acrobat nastaviteľný do 3 polôh, Príslušenstvo: TrayWash™ držiak na umývanie plechov, AquaStop hadica / Watersafe+, SelFit™ pánty dvierok ,Príborová priehradka, AquaIntense® rameno ,ProSmart™ invertorový motor ,Quick&Clean™ / Quick&Shine™ ,Kôš Acrobat ,GlassShield® ,InnerClean program Fast+ funkcia ,Posuvný kôš na príbory ,Signalizácia chodu na podlahu,Rozmery : 820 x 600 x 550

10 rokov záruka na Invertor motor

Príborová zásuvka.
Zásuvka pre príbor poskytuje dostatok priestoru pre rozloženie príborov a drobného riadu a je vybavená aj vlastným sprchovaním. Vďaka priehradke môžete odložiť kôš na príbory zo spodného koša a získate tak ďalšie miesto pre Váš riad.

pribor

Špeciálne rameno s tryskami.
AquaIntense® je súčasťou spodného umývacieho ramena. Je vybavené ďalšími tryskami, s vyšším tlakom vody. Vďaka nim dokáže dobre odstrániť aj pripečené zvyšky v pekáči a zaschnuté jedlo na stenách hrnca bez predumývania,a bez Vašej námahy.

aqua

Invertorový kompresor.
ProSmart ™ invertorový kompresor je čerešničkou na torte tejto umývačky. Oproti klasickému motoru má tichší chod, spotrebuje menej elektriny a jeho dlhá životnosť zaručuje spoľahlivé fungovanie umývačky po niekoľko rokov.

invertor

Quick&Clean™ / Quick&Shine™.
Perfektný program umývačky Beko dokáže umyť a usušiť plnú kapacitu umývačky len za 58 minút. Nemusíte robiť žiadne kompromisy medzi množstvom špinavého riadu a dĺžkou umývania. Program umýva horúcou vodou a aj suší, takže je riad pripravený na používanie rýchlejšie ako ste zvyknutí.

cas

Flexibilný kôš .
Upravte výšku horného koša pohodlne. Kôš Acrobat je možné nastaviť do troch rôznych výšok aj vo chvíli, keď je naplnený riadom. Pomocou stlačení klapky na každej strane uvoľníte aretáciu koša a môžete ho posunúť hore a dole.

kose

Jednoduchá údržba.
Špeciálny program prispôsobený pre čistenie umývačky odstráni všetky nečistoty a jeho pravidelné používanie predĺži životnosť umývačky. 

cistenie

Vždy budete informovaní.
LED signalizácia chodu na podlahu Vám elegantne ukáže, kedy umývačku neotvárať, a pritom neruší jednotný vzhľad kuchynskej linky.

luc

Technické parametre

Energetická trieda D
Typ umývačky Zabudovateľná
Kategória umývačky 60 cm
Kapacita umývačky (súprav) 14
Spotreba energie ( kWh/100cyklov ) 85
Spotreba vody ( L/cyklus ) 9,5
Príborová zásuvka Áno
Hlučnosť ( dBA ) 44
Ovládanie Integrované v dvierkach
Technológia sušenia Efficient Drying System
Počet programov umývania 8
Studené predumývanie Áno
Príborový košík Áno
Kontrola úniku vody Áno
Svetelný lúč Áno
Rozmery V x Š x H (mm) 820 x 600 x 550
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Súvisiace produkty

Produkty ktoré sa hodia k tomuto