Beko DSN 26420 X

(0)

Kód: 083255

Výrobca:

Typ : zabudovateľná
Šírka : 60 cm
Energetická trieda : E
Kapacita umývačky (súprav) : 14
Počet programov : 7
10 rokov záruka na invertor motor

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

399,00 € s DPH

332,50 € bez DPH

Zabudovateľná umývačka riadu so šírkou 60 cm, Energ. trieda: E, GlassCare systém: mechanický ,Hlučnosť (dB): 46, Ionizér: Nie, Odložený štart: 0,5-24 hod, Počet programov: 7 ,Počet sád riadu: 14, Počet teplôt: 6, Aquastop: Áno, Automatické otvorenie dverí: Nie ,Farba: nerez , Funkcia extra sušenie, Steam Gloss: Áno, Funkcia tablety All in One: automaticky,Sprchovacie úrovne: 3, Vnútorné osvetlenie: Nie, Výškovo nastaviteľný horný kôš: Kôš Acrobat nastaviteľný do 3 polôh,Príborová zásuvka: Nie, Príslušenstvo: TrayWash™ držiak na umývanie plechov,AquaStop hadica / Watersafe+, SelFit™ pánty dvierok ,ProSmart™ invertorový motor, Quick&Clean™ / Quick&Shine™, Kôš Acrobat ,GlassShield®, InnerClean program ,Fast+ funkcia, TrayWash™ držiaky ,Posuvný kôš na príbory, Rozmery : 820 x 600 x 570

10 rokov záruka na Invertor motor

Posuvný kôš na príbory.
Ak potrebujete umyť viac tanierov alebo veľký hrniec, nič Vám nemôže stáť v ceste, a to ani kôš na príbory. Vďaka možnosti posunutia alebo jeho úplného vybratia tak získate priestor, aký práve potrebujete.

kos

Fast+ funkcia.
Návšteva za dverami a Vy sa ponáhľate? Skráťte si zvolený program. Funkcia Fast + dokáže zrýchliť umývací program až trojnásobne.

fast

Invertorový kompresor.
ProSmart ™ invertorový kompresor je čerešničkou na torte tejto umývačky. Oproti klasickému motoru má tichší chod, spotrebuje menej elektriny a jeho dlhá životnosť zaručuje spoľahlivé fungovanie umývačky po niekoľko rokov.

invertor

Quick&Clean™ / Quick&Shine™.
Perfektný program umývačky Beko dokáže umyť a usušiť plnú kapacitu umývačky len za 58 minút. Nemusíte robiť žiadne kompromisy medzi množstvom špinavého riadu a dĺžkou umývania. Program umýva horúcou vodou a aj suší, takže je riad pripravený na používanie rýchlejšie ako ste zvyknutí.

cas

Flexibilný kôš .
Upravte výšku horného koša pohodlne. Kôš Acrobat je možné nastaviť do troch rôznych výšok aj vo chvíli, keď je naplnený riadom. Pomocou stlačení klapky na každej strane uvoľníte aretáciu koša a môžete ho posunúť hore a dole.

kose

Jednoduchá údržba.
Špeciálny program prispôsobený pre čistenie umývačky odstráni všetky nečistoty a jeho pravidelné používanie predĺži životnosť umývačky. 

cistenie

Technické parametre

Energetická trieda E
Farba Nerezový panel
Typ umývačky Zabudovateľná
Kategória umývačky 60 cm
Kapacita umývačky (súprav) 14
Spotreba energie ( kWh/100cyklov ) 95
Spotreba vody ( L/cyklus ) 11
Príborová zásuvka Nie
Hlučnosť ( dBA ) 46
Ovládanie Na prednom paneli
Technológia sušenia Statické
Počet programov umývania 7
Studené predumývanie Áno
Príborový košík Áno
Kontrola úniku vody Áno
Svetelný lúč Nie
Rozmery V x Š x H (mm) 820 x 600 x 570
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Súvisiace produkty

Produkty ktoré sa hodia k tomuto