Beko DSN 39430 X

(0)

Kód: 087930

Výrobca:

Typ : zabudovateľná
Šírka : 60 cm
Energetická trieda : D
Kapacity umývačky (súprav) : 14
Počet programov : 10
Ovládací panel : čelný
10 rokov záruka na invertor motor

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

549,00 € s DPH

457,50 € bez DPH

549,00 € za ks

Zabudovateľná umývačka riadu so šírkou 60 cm, Energ. trieda: D, Sušenie: Uzavrený systém sušenia Efficient Drying System ,Vnútorné osvetlenie: Áno ,Výškovo nastaviteľný horný kôš: Kôš Acrobat nastaviteľný do 3 polôh, Hlučnosť (dB): 42, Ionizér: Áno, Odložený štart: 0,5-24 hod, Počet programov: 10 ,Počet sád riadu: 14, Počet teplôt: 6 ,Príborová zásuvka: Áno ,Príslušenstvo: Držiak na umývanie pohárov, Funkcia extra sušenie Steam Gloss: Áno ,Funkcia tablety All in One: automaticky ,GlassCare systém: automatický, Aquastop: Áno, Automatické otvorenie dverí: Nie, BabyProtect+, SoftTouch povrch ,SelFit™ pánty dvierok, Príborová priehradka ,AquaIntense® rameno ,ProSmart™ invertorový motor ,Quick&Clean™ / Quick&Shine™ ,Kôš Acrobat, IonGuard®, Ultimate Glass Care, InnerClean program ,Fast+ funkcia, Posuvný kôš na príbory,Rozmery : 820 x 600 x 570

10 rokov záruka na Invertor motor

Príborová zásuvka.
Zásuvka pre príbor poskytuje dostatok priestoru pre rozloženie príborov a drobného riadu a je vybavená aj vlastným sprchovaním. Vďaka priehradke môžete odložiť kôš na príbory zo spodného koša a získate tak ďalšie miesto pre Váš riad.

pribor

Špeciálne rameno s tryskami.
AquaIntense® je súčasťou spodného umývacieho ramena. Je vybavené ďalšími tryskami, s vyšším tlakom vody. Vďaka nim dokáže dobre odstrániť aj pripečené zvyšky v pekáči a zaschnuté jedlo na stenách hrnca bez predumývania,a bez Vašej námahy.

aqua

Invertorový kompresor.
ProSmart ™ invertorový kompresor je čerešničkou na torte tejto umývačky. Oproti klasickému motoru má tichší chod, spotrebuje menej elektriny a jeho dlhá životnosť zaručuje spoľahlivé fungovanie umývačky po niekoľko rokov.

invertor

Žiadny zápach.
IonGuard®- v umývačke sa nachádza ionizér ktorý neutralizuje ióny zápachu. Umývačka sa tak môže napĺňať aj niekoľko dní a stále nezapácha.

ionizer

Flexibilný kôš .
Upravte výšku horného koša pohodlne. Kôš Acrobat je možné nastaviť do troch rôznych výšok aj vo chvíli, keď je naplnený riadom. Pomocou stlačení klapky na každej strane uvoľníte aretáciu koša a môžete ho posunúť hore a dole.

kose

Jednoduchá údržba.
Špeciálny program prispôsobený pre čistenie umývačky odstráni všetky nečistoty a jeho pravidelné používanie predĺži životnosť umývačky. 

cistenie

Starostlivosť o najmenších.
Program BabyProtect + udržiava po celú dobu umývania stálu vyššiu teplotu. Všetko je tak lepšie umyté a najmä hygienicky čisté.

baby

Technické parametre

Energetická trieda D
Farba Nerezový panel
Typ umývačky Zabudovateľná
Kategória umývačky 60 cm
Kapacita umývačky (súprav) 14
Spotreba energie ( kWh/100cyklov ) 85
Spotreba vody ( L/cyklus ) 9,5
Príborová zásuvka Áno
Hlučnosť ( dBA ) 42
Ovládanie Na prednom paneli
Technológia sušenia Efficient Drying System
Počet programov umývania 10
Studené predumývanie Áno
Príborový košík Áno
Kontrola úniku vody Áno
Svetelný lúč Nie
Rozmery V x Š x H (mm) 820 x 600 x 570
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Súvisiace produkty

Produkty ktoré sa hodia k tomuto