Gorenje GV671C60

(0)

Kód: 090382

Výrobca:

Typ : zabudovateľná
Šírka : 60 cm
Energetická trieda : C
Kapacita umývačky (súprav) : 16
Počet programov : 5
Ovládací panel : integrovaný

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

469,00 € s DPH

390,83 € bez DPH

Zabudovateľná umývačka riadu so šírkou 60 cm, Energetická trieda CProduktová línia ADVANCED LÍNIA,Motor :Invertorový motor PowerDrive, Spotreba vody/cyklus 9.6 l, Spotreba el. energie/cyklus - program Eco 0.76 kWh, Ovládanie : Ovládanie tlačidlami, Indikátor konca umývania : Zvukový signál ,Odloženie štartu : 0-24 h ,Tablety 3v1 : Áno, Programy na umývanie : Intenzívne umývanie, Program pre sklo, Auto program, ECO program ,1h umývanie, Ochrana proti pretečeniu : Total AquaStop ochrana proti pretečeniu,Počet košov : 3, Vnútorné LED osvetlenie : Nie, Ďalšie možnosti : Polovičná náplň, TotalDry - automatické pootvorenie dverí na konci umývacieho cyklu, Funkcia ExtraHygiene - pre elimináciu väčšiny baktérií ,Samočistiaci program TotalDry - automatické pootvorenie dverí na konci umývacieho cyklu, Funkcia SpeedWash - možnosť skrátenia programov Rozmery : 817 x 596 x 556

Systém Clik-Clack.
Vysoko funkčný Click-Clack systém Vám poskytne optimálny priestor pre veľké misy či podnosy podľa aktuálnej potreby, aby tak umožnil optimalizovať naplnenie Vašej umývačky. Zdvihnutím horného koša o jednu úroveň vyššie môžete vytvoriť v spodnom koši priestor dokonca aj pre tie najväčšie kusy riadu. Spodný kôš je vybavený skladacími držiakmi, takže vytvoríte obzvlášť veľký priestor pre umývanie hrncov a panvíc rôznych veľkostí.

kliklak


Extra rýchla.

Špeciálna funkcia automaticky nastaví teplotu a množstvo vody pre zabezpečenie optimálnych výsledkov umývania a sušenia v najkratšom možnom čase .

speed

Dokonale suchý riad.
Patentované riešenie Total Dry zaistí že riad bude dokonale suchý a dokonalo sa bude lesknúť. Na konci umývania sa dvere umývačky automaticky pootvoria, aby mohla uniknúť prebytočná para. Takto budú riady celkom suché a ochladené, pripravené na uloženie do skriniek.

total

AquaStop.
Bezpečnostná funkcia AquaStop Vám zaistí že umývačku riadu môžete bezpečne ponechať pracovať aj v noci, rovnako ako aj počas vašej neprítomnosti.

aqua

3v1.
Po jednoduchej aktivácii funkcie 3 v 1 umývačka automaticky prispôsobí cyklus umývania aj bez použitia leštidla. Môžete používať práškový alebo gélový umývací prípravok, dôjde k uvoľneniu leštidla, aby sa umožnilo dosiahnutie dokonalých výsledkov umývania a dokonalého lesku.

3v1

Tichý pomocník.
Umývačka dosahuje hlučnosť len 42 db. Nemusíte sa obávať že budete rušení počas jej prevádzky.

ticha

Technické parametre

Energetická trieda C
Typ umývačky Zabudovateľná
Kategória umývačky 60 cm
Kapacita umývačky (súprav) 16
Spotreba energie ( kWh/100cyklov ) 0,76
Spotreba vody ( L/cyklus ) 9,6
Príborová zásuvka Áno
Hlučnosť ( dBA ) 42
Ionizácia Nie
AquaStop systém Ano
Ovládanie Integrované v dvierkach
Spotreba vody cyklus 9,6
Technológia sušenia TotalDry
Počet programov umývania 5
Studené predumývanie Áno
Príborový košík Nie
Kontrola úniku vody Áno
Svetelný lúč Nie
Rozmery V x Š x H (mm) 817 x 596 x 556
Rozmery pre zabudovanie V x Š x H (mm) 820 x 600 x 570
Hmotnosť ( kg ) 30 kg
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Súvisiace produkty

Produkty ktoré sa hodia k tomuto