AEG IAE84431FB

(0)

Kód: 092288

Výrobca:

Typ ohrevu : Indukčný
Počet varných zón : 4
Prepojenie varných zón : Nie
Ovládanie : Dotykové posuvné 14 krokov
Zvýšený výkon Boost : Áno
Rozmery VxŠxH (mm): 44x750x490

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

579,00 € s DPH

482,50 € bez DPH

Typ varného panelu: Indukčný, Varný panel so skosenými hranami, Priame ovládanie: posuvné dotykové ovládanie, Poloha ovládačov: vpredu v strede, Osvetlené ovládacie prvky, Indukčné zóny s funkciou zvýšenia výkonu ,Detekcia hrnca,Automatické rýchle zahriatie ,Funkcia uzamknutia panela ,Funkcia detského zámku ,Bezpečnosť panela: automatické vypnutie ,Zvukový signál s možnosťou vypnutia, Časovač s pripočítavaním času,Ovládanie OptiHeat: 3-kroková funkcia kontroly zostatkového tepla, Rozmery pre zabudovanie VxŠxH (mm): 44x750x490

Poweslide.
Pomocou funkcie PowerSlide môžete vytvoriť špeciálnu varnú oblasť s preddefinovanými teplotami ohrevu. Výsledkom je, že môžete rýchlo zmeniť prudké varenie na slabé bez opätovnej úpravy nastavení ohrevu. 

powerslide

Komfort pri varení s funkciou Hob2Hood®.
Funkcia Hob2Hood® bezdrôtovo pripojí varný panel k odsávaču pár. Začnite variť a odsávač pár automaticky upraví nastavenia, čím poskytne najlepšie odsávanie na základe výkonu zvoleného na varnom paneli. Robí ťažkú prácu za vás, takže vaša myseľ – a vaše ruky – sa môžu venovať vareniu. 

Hob2Hood

MAXISENSE®.
Zóny na tomto indukčnom varnom paneli sa automaticky prispôsobia varným nádobám, aby sa dosiahla najvyššia úroveň flexibility – zabezpečia sa tým rovnomerné výsledky varenia bez ohľadu na veľkosť alebo umiestnenie nádoby. 

maxi

Intenzívny ohrev, okamžite s funkciou PowerBoost.
Zapnite funkciu PowerBoost pre okamžitý prísun tepla počas varenia. Je ideálna na rýchlejšiu prípravu jedál. Môžete nechať zovrieť vodu rýchlejšie ako kedykoľvek predtým a pripraviť panvice na prudké opečenie, keď ich potrebujete.

PowerBoost

Technické parametre

Farba Čierna
Typ varného panela Indukčný
Typ rámčeka Skosené hrany
Počet varných zón/horákov 4
Celkový príkon ( W ) 7350
Napätie ( V ) 220-240V/400V2N
Funkcia Boost 4 x
Ukazovateľ zvyškového tepla Ano
Ovládanie Elektronické dotykové-posuv.
Počet krokov ovládania 14
Šírka ( cm ) 80
Rozmery pre zabudovanie V x Š x H (mm) 44x750x490
Hmotnosť ( kg ) 12
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu