AEG IKE74451FB

(0)

Kód: 088689

Výrobca:

Typ ohrevu : Indukčný
Počet varných zón : 4
Prepojenie varných zón : Áno systém MultipleBridge
Ovládanie : Dotykové posuvné 14 krokov
Zvýšený výkon Boost : Áno
Rozmery VxŠxH (mm): 44x680x490

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

599,00 € s DPH

499,17 € bez DPH

599,00 € za ks

Indukčná varná doska, Šírka 68 cm, Typ rámčeka: zošikmený, Materiál ovl. panelu: sklenený, Priame ovládanie: posuvné dotykové ovládanie ,Poloha ovládačov: vľavo, vpravo ,Osvetlené ovládacie prvky, Indukčné zóny s funkciou zvýšenia výkonu ,Detekcia hrnca, Automatické rýchle zahriatie, Funkcia uzamknutia panela ,Funkcia detského zámku, Bezpečnosť panela: automatické vypnutie ,Zvukový signál s možnosťou vypnutia, Časovač s pripočítavaním času, funkcia Booster, Funkcia Bridge, detský zámok, Časovač, Eco časovač, Hob-hood connection, zámok tlačítok, minútka, Pause, Vypnutie zvuku, Ukazovateľ času,Rozmery VxŠxH (mm):44x680x490

MULTIPLEBRIDGE – kombinujte zóny pre viac príchute.
Vytvorte niekoľko veľkých povrchov na varenie s funkciou viacnásobného premostenia indukčného varného panela AEG. Dve zóny môžete spárovať dotykom na tlačidlo, čím vytvoríte jedno premostenie na varenie. Automatickým zosúladením na zdieľanie nastavení teploty a času je optimalizovaný na súčasné použitie veľkých hrncov a panvíc..


MultiBridge


Poweslide.

Pomocou funkcie PowerSlide môžete vytvoriť špeciálnu varnú oblasť s preddefinovanými teplotami ohrevu. Výsledkom je, že môžete rýchlo zmeniť prudké varenie na slabé bez opätovnej úpravy nastavení ohrevu. 

powerslide

Komfort pri varení s funkciou Hob2Hood®.
Funkcia Hob2Hood® bezdrôtovo pripojí varný panel k odsávaču pár. Začnite variť a odsávač pár automaticky upraví nastavenia, čím poskytne najlepšie odsávanie na základe výkonu zvoleného na varnom paneli. Robí ťažkú prácu za vás, takže vaša myseľ – a vaše ruky – sa môžu venovať vareniu. 

Hob2Hood

MAXISENSE®.
Zóny na tomto indukčnom varnom paneli sa automaticky prispôsobia varným nádobám, aby sa dosiahla najvyššia úroveň flexibility – zabezpečia sa tým rovnomerné výsledky varenia bez ohľadu na veľkosť alebo umiestnenie nádoby. 

maxi

Intenzívny ohrev, okamžite s funkciou PowerBoost.
Zapnite funkciu PowerBoost pre okamžitý prísun tepla počas varenia. Je ideálna na rýchlejšiu prípravu jedál. Môžete nechať zovrieť vodu rýchlejšie ako kedykoľvek predtým a pripraviť panvice na prudké opečenie, keď ich potrebujete.

PowerBoost

Technické parametre

Farba Čierna
Typ varného panela Indukčný
Typ rámčeka skosené hrany
Počet varných zón/horákov 4
Celkový príkon ( W ) 7350
Napätie ( V ) 220-240/400V2N
Funkcia Boost 4 x
Ukazovateľ zvyškového tepla Ano
Ovládanie Elektronické dotykové
Počet krokov ovládania 14
Šírka ( cm ) 70
Rozmery pre zabudovanie V x Š x H (mm) 44x680x490
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Súvisiace produkty

Produkty ktoré sa hodia k tomuto