Electrolux EIP8146I

(0)

Kód: 085927

Výrobca:

Typ ohrevu : Indukčný
Počet varných zón : 4
Prepojenie varných zón : Nie
Ovládanie : Dotykové 9 krokov
Zvýšený výkon Boost : Áno
Rozmery VxŠxH (mm): 49x780x490

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

710,00 € s DPH

591,67 € bez DPH

Indukčný varný panel, Šírka 80 cm, Typ rámčeka: bez rámčeka štvorcový, Ovládanie: Cardinal, elektronické, Hlavná farba: čierna, Osvetlené ovládacie prvky, Indukčné zóny s funkciou zvýšenia výkonu, Detekcia hrnca, Funkcia uzamknutia panela, Bezpečnostné prvky: automatické vypnutie, Vypnutie zvuku, Ukazovateľ času, Pause, rýchle ohriatie - funkcia Booster, detský zámok, Eco časovač, minútka, Hob-hood connection, zámok tlačítok, akustický signál, 3 krokové využitie zvyškového tepla, Ukazovateľ zvyškového tepla, Rozmery pre zabudovanie VxŠxH (mm): 49x750x490

ActiveTouch.
Keď položíte panvicu na varný panel, automaticky sa rozsvieti posuvné ovládanie. Vďaka tomu hneď viete, ktorý ovládací prvok použiť na varenie. Jednoducho posunutím prsta vyberte požadovanú teplotu pre svoj pokrm a onedlho si budete môcť vychutnať výsledky.


active


PowerBoost.

Šikovná funkcia Vám zaručí rýchle a intenzívne zvýšenie výkonu, kedykoľvek potrebujete, aby panvica hneď pražila, alebo voda zovrela za niekoľko sekúnd. 

boost

Komfort pri varení s funkciou Hob2Hood®.
Funkcia Hob2Hood® bezdrôtovo pripojí varný panel k odsávaču pár. Začnite variť a odsávač pár automaticky upraví nastavenia, čím poskytne najlepšie odsávanie na základe výkonu zvoleného na varnom paneli. Robí ťažkú prácu za vás, takže vaša myseľ – a vaše ruky – sa môžu venovať vareniu. 

Hob2Hood

Presné ovládanie varného panela bez námahy.
Dotykové ovládacie prvky na tomto varnom paneli znamenajú, že nastavenia môžete upraviť bez námahy. Ponechávajú vám voľnosť sústrediť sa na pripravovaný pokrm, a nie na používaný spotrebič. 

direct

Technické parametre

Farba Čierna
Typ varného panela Indukčný
Typ rámčeka bez rámčeka štvorcový
Počet varných zón/horákov 4
Celkový príkon ( W ) 7350
Napätie ( V ) 220-240V/400V2N
Funkcia Boost 4 x
Ukazovateľ zvyškového tepla Ano
Ovládanie Elektronické dotykové
Počet krokov ovládania 9
Šírka ( cm ) 80
Rozmery pre zabudovanie V x Š x H (mm) 49x750x490
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Súvisiace produkty

Produkty ktoré sa hodia k tomuto