AEG HKB64440NB

(0)

Kód: 083918

Výrobca:

Typ ohrevu : Plynový
Počet varných zón : 4
Povrch dosky : Sklo
Horák WOK : Áno - trojkorunkový
Integrované elektrické zapaľovanie : Áno
Plynové bezpečnostné poistky : Áno
Rozmery VxŠxH (mm): 46x560x480

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

349,00 € s DPH

290,83 € bez DPH

Plynový varný panel, Šírka 60 cm, Rotačné ovládacie tlačidlá, Osvetlené ovládacie prvky, Integrované elektrické zapálenie plameňa pri otočení tlačidlom, Plynové bezpečnostné poistky: plyn sa vypne, ak plameň zhasne, Podpora liatinových panvíc, Liatinové mriežky, Materiál ovl. panelu: sklenený, Bezpečnostné prvky: tepelná poistka, Ovládacie funkcie: akustický signál,Napätie (V): 220-240, Rozmery pre zabudovanie VxŠxH (mm): 46x560x480

Teplotné ukazovatele.
Už žiadne hádanie, či sú horáky zapnuté alebo vypnuté. Led ukazovatele flamelight vám umožnia uvidieť jedným pohľadom, čI sú gombíky zapnuté alebo vypnuté. A užitočný ukazovateľ zvyškového tepla ponúka okamžitú vizuálnu spätnú väzbu, či sú mriežky na horákoch ešte stále horúce.

plamen


Výstražný bzučiak.

S týmto varným panelom už nikdy nenecháte zapnutý plyn. Ak je ovládací gombík aktivovaný dlhšiu dobu, spôsobí zapnutie bzučiaka, čím vám pripomenie potrebu vypnutia plameňa.

bzuciak

Zastavenie plynu.
Všetky naše varné panely disponujú špeciálnym bezpečnostným termočlánkom, ktorý automaticky vypne prívod plynu, keď zhasne plameň.

plameň

Wok horák.
Výkonný 4 kw horák na wok vytvára maximálny ohrev pomocou trojkorunkového horáka aby urýchlil vaše varenie. Ohrev a rýchlosť sú nepostrádateľnými prísadami etnických kuchýň. Horák na wok ponúkne dodatočný výkon presne vtedy, keď ho potrebujete.

horak

Technické parametre

Farba Čierna
Typ varného panela Plynový na skle
Počet varných zón/horákov 4
Termopoistka plameňa Ano
Integrované el. zapaľovanie v ovládači Ano
Napätie ( V ) 220-240
Ukazovateľ zvyškového tepla Ano
Ovládanie Mechanické
Šírka ( cm ) 60
Rozmery pre zabudovanie V x Š x H (mm) 40x560x480
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu