AEG HKB64540NB

(0)

Kód: 086094

Výrobca:

Typ ohrevu : Plynový
Počet varných zón : 4
Povrch dosky : Sklo
Horák WOK : Áno - trojkorunkový
Integrované elektrické zapaľovanie : Áno
Plynové bezpečnostné poistky : Áno
Rozmery VxŠxH (mm): 46x560x480

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

349,00 € s DPH

290,83 € bez DPH

349,00 € za ks

Plynový varný panel, Šírka 60 cm, Rotačné ovládacie tlačidlá, Osvetlené ovládacie prvky, Integrované elektrické zapálenie plameňa pri otočení tlačidlom, Plynové bezpečnostné poistky: plyn sa vypne, ak plameň zhasne, Podpora liatinových panvíc, Liatinové mriežky, Materiál ovl. panelu: sklenený, Bezpečnostné prvky: tepelná poistka, Ovládacie funkcie: akustický signál, Hob-hood connection, minútka, Napätie (V): 220-240, Rozmery pre zabudovanie VxŠxH (mm): 46x560x480

Teplotné ukazovatele.
Už žiadne hádanie, či sú horáky zapnuté alebo vypnuté. Led ukazovatele flamelight vám umožnia uvidieť jedným pohľadom, čI sú gombíky zapnuté alebo vypnuté. A užitočný ukazovateľ zvyškového tepla ponúka okamžitú vizuálnu spätnú väzbu, či sú mriežky na horákoch ešte stále horúce.

plamen


Výstražný bzučiak.

S týmto varným panelom už nikdy nenecháte zapnutý plyn. Ak je ovládací gombík aktivovaný dlhšiu dobu, spôsobí zapnutie bzučiaka, čím vám pripomenie potrebu vypnutia plameňa.

bzuciak

Hob2hood.
Tento plynový varný panel je jedinečne vybavený funkciou hob2hood. Táto funkcia vám umožňuje zapnúť odsávač pár a osvetlenie, keď začnete variť na varnom paneli. Môžete dokonca použiť varný panel na ovládanie intenzity ventilátora. Vaše ruky sa môžu sústrediť na prípravu jedla. Funkcia sa musí pred každým varením aktivovať na varnom paneli i na odsávači.

wirelles

Wok horák.
Výkonný 4 kw horák na wok vytvára maximálny ohrev pomocou trojkorunkového horáka aby urýchlil vaše varenie. Ohrev a rýchlosť sú nepostrádateľnými prísadami etnických kuchýň. Horák na wok ponúkne dodatočný výkon presne vtedy, keď ho potrebujete.

horak

Technické parametre

Farba Čierna
Typ varného panela Plynový na skle
Počet varných zón/horákov 4
Termopoistka plameňa Ano
Integrované el. zapaľovanie v ovládači Ano
Napätie ( V ) 220-240
Ukazovateľ zvyškového tepla Ano
Ovládanie Mechanické
Šírka ( cm ) 60
Rozmery pre zabudovanie V x Š x H (mm) 46x560x480
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu