AEG HKB75540NB

(0)

Kód: 86249

Výrobca:

Typ ohrevu : Plynový
Počet varných zón : 5
Povrch dosky : Sklo
Horák WOK : Áno - trojkorunkový
Integrované elektrické zapaľovanie : Áno
Plynové bezpečnostné poistky : Áno
Rozmery VxŠxH (mm): 45x740x510

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

429,00 € s DPH

357,50 € bez DPH

Doska plynová; AEG Mastery FlameLight HKB75540NB; Šírka (cm): 75; Prepojenie varných zón: Nie je; Ovládanie: Otočné gombíky; Farba: Čierna; Hob2Hood: Áno; Pause: Nie; PowerBoost: Nie; PowerSlide: Nie; Detská poistka: Áno; Rozmer ŠxH (mm): 740x510; Power Management: Nie; SenseCook: Nie; 5 rokov záruka na celý model: Nie

Teplotné ukazovatele.
Už žiadne hádanie, či sú horáky zapnuté alebo vypnuté. Led ukazovatele flamelight vám umožnia uvidieť jedným pohľadom, čI sú gombíky zapnuté alebo vypnuté. A užitočný ukazovateľ zvyškového tepla ponúka okamžitú vizuálnu spätnú väzbu, či sú mriežky na horákoch ešte stále horúce.

plamen


Výstražný bzučiak.

S týmto varným panelom už nikdy nenecháte zapnutý plyn. Ak je ovládací gombík aktivovaný dlhšiu dobu, spôsobí zapnutie bzučiaka, čím vám pripomenie potrebu vypnutia plameňa.

bzuciak

Hob2hood.
Tento plynový varný panel je jedinečne vybavený funkciou hob2hood. Táto funkcia vám umožňuje zapnúť odsávač pár a osvetlenie, keď začnete variť na varnom paneli. Môžete dokonca použiť varný panel na ovládanie intenzity ventilátora. Vaše ruky sa môžu sústrediť na prípravu jedla. Funkcia sa musí pred každým varením aktivovať na varnom paneli i na odsávači.

wirelles

Wok horák.
Výkonný 4 kw horák na wok vytvára maximálny ohrev pomocou trojkorunkového horáka aby urýchlil vaše varenie. Ohrev a rýchlosť sú nepostrádateľnými prísadami etnických kuchýň. Horák na wok ponúkne dodatočný výkon presne vtedy, keď ho potrebujete.

horak

Technické parametre

Farba Čierna
Výkon plyn 10900 (W)
Farba čierna
Typ varného panela Plynový na skle
Počet varných zón/horákov 5
Termopoistka plameňa Ano
Integrované el. zapaľovanie v ovládači Ano
Ukazovateľ zvyškového tepla Ano
Ovládanie Mechanické
Šírka ( cm ) Iná
Rozmery V x Š x H (mm) 45x740x510
Rozmer šírka ( cm ) 740
Rozmery pre zabudovanie V x Š x H (mm) 43x560x480
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu