ETA Fenité 5320 90000

(0)

Kód: 086198

Výrobca:

Sušič vlasov.
Príkon (W): 2200
Počet rýchlostí prúdenia: 2
Počet teplôt: 3
Tlačidlo studený vzduch: Áno
Ionizácia: Áno

Tento produkt už nie je dostupný

Len na dotaz

29,00 € s DPH

24,17 € bez DPH

Sušič vlasov na každodennú radosť zo sušenia vlasov

Snom snáď každej ženy je mať krásne a zdravé vlasy. Vďaka elegantnému sušiču vlasov ETA FENITÉ 532090000 v bielom prevedení sa sen stane skutočnosťou. S modernou technológiou bude vaše sušenie vlasov jednoduché a rýchle s profesionálnymi účinkami.

Elegantný na povrchu a efektívny vo vnútri

S príkonom 2200 W bude sušenie vlasov sušičom ETA FENITÉ veľmi jednoduché a rýchle. Súčasťou sušiča je AC motor , ktorý dokáže nielen vyvíjať intenzívny prúd vzduchu, ale je aj známy svojou dlhodobou životnosťou . Na sušiči FENITÉ si môžete nastaviť 3 stupne teploty a 2 rýchlosti prúdenia vzduchu . Po vysušení vlasov k fixácii vášho účesu slúži tlačidlo na extra studený vzduch.

Jednoducho, ľahko a bezpečne

Veľkou zásluhou ergonomicky tvarovanej rukoväti je to, že pri sušení vlasov sa perfektne drží a nekĺže vám v ruke. Dĺžka napájacieho kábla 1,8 m vám zaistí dostatočný rozsah pre jednoduchú manipuláciu so sušičom. K ochrane proti prehriatiu slúži bezpečnostná poistka. Súčasťou sušiča FENITÉ je odnímateľný filter na vybratie zachytených vlasov. V rámci príslušenstva je k dispozícii otočný koncentrátor o 360°, ktorý umožňuje sústrediť prúdiaci vzduch zo sušiča presne tam, kam potrebujete.

Máte nedostatok skladovacieho miesta? Nevadí, sušič ETA FENITÉ má úchopné pútko na zavesenie. Po vysušení vlasov teda môžete kdekoľvek sušič FENITÉ za pútko zavesiť a ušetríte si tak množstvo priestoru na policiach a v skrinkách.

Prirodzená hebkosť a lesk

Starajte sa o svoje vlasy už pri sušení vlasov s funkciou ionizácie, ktorá nechýba ani sušiču FENITÉ. Funkcia ionizácie eliminuje nežiadúcu statickú elektrinu, chráni vaše vlasy a výsledkom sú prirodzene lesklé a hebké vlasy. Váš účes bude vyzerať ako by ste práve opustila kadernícky salón.

Technické parametre

Farba Biela
Maximálny príkon ( W ) 2000 - 2500 W
Dĺžka kábla ( m ) 1,8 m
Ionizácia Áno
Počet rýchlostí 2
Počet teplôt 3
Studený vzduch Áno
Difuzér Nie
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Súvisiace produkty

Produkty ktoré sa hodia k tomuto